Separátor

Kariera w Woltair

Zespół Woltair liczy obecnie 240 ekspertów w dziedzinie fotowoltaiki i pomp ciepła oraz 200 zewnętrznych partnerów, którzy w 2022 roku zrealizowali z sukcesem łącznie 1905 zleceń. To dwa razy więcej zrealizowanych zleceń niż rok wcześniej. Planem na 2023 rok jest podwojenie tego wzrostu.

Nasz zespół

W zespole Woltair pracuje obecnie 150 ekspertów z zakresu fotowoltaiki i pomp ciepła, którzy w 2021 roku z sukcesem zrealizowali łącznie 967 zamówień. To trzykrotność liczby zrealizowanych zamówień w roku poprzednim. W tym roku zobowiązaliśmy się podwoić ten wzrost.

Jan Hanuš

Jan Hanuš

CEO

Michał Borek

Michał Borek

Country Manager Poland

Agata Borodziuk

Agata Borodziuk

Operations manager

Michał Chaberski

Michał Chaberski

Ekspert ds. pomp ciepła

Maciej Czapla

Maciej Czapla

Ekspert ds. fotowoltaiki

Dominik Waligórski

Dominik Waligórski

Sales Manager

Separátor

Nasza historia

Woltair został założony w 2018 roku pod pierwotną nazwą Topíte.cz przez dwóch doświadczonych inżynierów ciepłownictwa - Karela Náprsteka i Jiří Švédę oraz Daniela Helcla. Woltair jest największą firmą w Czechach specjalizującą się w sprzedaży, montażu i serwisie źródeł ciepła i energii elektrycznej.

Od stycznia 2021 roku firma oferuje fotowoltaikę, a od grudnia 2021 roku stacje ładowania samochodów elektrycznych. Poza projektowaniem i montażem urządzeń energetycznych, Woltair zapewnia również profesjonalne doradztwo w zakresie dotacji. Naszym głównym celem jest całkowita dekarbonizacja budynków, która doprowadzi do eliminacji śladu węglowego, jaki obecnie pozostawiają.

Woltair zakladatelé

Otaczają nas najlepsi

Woltair stale się rozwija również dzięki wsparciu inwestorów, którzy mają na swoim koncie wiele udanych projektów.

Projekty inwestorów Woltair