O nas | Woltair

Węglowi dajemy jeszcze rok. Maksymalnie dwa lata.

Naszą misją jest zapewnienie, aby nowa generacja urządzeń energetycznych była łatwo dostępna dla każdego. Nasza platforma cyfrowa umożliwia klientom łatwe i przyjemne doświadczenie, od wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania po bezproblemową instalację i późniejszy serwis.

3 000+

Topení

instalacji i napraw na terenie całych Czech

95%

Topení

zadowolonych klientów

150

Topení

ekspertów w dziedzinie pomp ciepła i fotowoltaiki w Europie

6 300

Topení

ton zaoszczędzonego CO₂ w skali roku

Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego z producentów. Ceny porównujemy obiektywnie i niezależnie.

Jesteśmy jedyną czeską firmą, która nie tylko oferuje profesjonalne prace grzewcze oraz fachowe doradztwo w zakresie ciepłownictwa i energetyki, ale także porównuje ceny pomp ciepła i innych urządzeń. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnej marki, a nasz wybór nie jest ograniczony do kilku opcji.

Bezpieczeństwo dla klientów, zbawienie dla naszych instalatorów

Nie tylko klienci, ale również sami instalatorzy, mają powód do radości. Nasza usługa pozwala im zaoszczędzić sporo czasu, który wcześniej musieli poświęcać na papierkową robotę, księgowanie, planowanie i załatwianie. Teraz mogą w pełni poświęcić się pracy, która sprawia im najwięcej radości. Ponadto nasi klienci doświadczają nieznanego im do tej pory poczucia bezpieczeństwa i spokoju, kiedy to nie muszą się już obawiać, że w przypadku awarii urządzenia nie dodzwonią się do swojego technika, bądź będą przeszkadzać mu w czasie urlopu.