Węglowi dajemy jeszcze rok. Maksymalnie dwa lata.

Misją Woltair jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego, dzięki dostarczaniu klientom urządzeń nowej generacji. Co więcej, dzięki unikalnej aplikacji klient ma kontrolę nad całym procesem: od momentu zamówienia po montaż i późniejszy serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami

phone
22 417 34 46

(Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00)

email
info@woltair.pl

(Odpowiedź w ciągu 24 godzin)

Wyświetl wszystkie kontakty Arrow

3500+

Ogrzewanie, ikona

montaż na terenie całej Europy

95%

Dom. Ikona

zadowolonych klientów

Ponad 200

Ikona eksperta

ekspertów w dziedzinie pomp ciepła i fotowoltaiki

6300

Ikona natury

ton CO₂ zaoszczędzonych rocznie

Marki

Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego producenta. Jesteśmy unikalną porównywarką.

Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która nie tylko oferuje profesjonalne instalacje grzewcze oraz fachowe doradztwo w zakresie ciepłownictwa i energetyki, ale także porównuje ceny pomp ciepła, fotowoltaiki i innych urządzeń. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnej marki, a nasz wybór nie jest ograniczony do kilku opcji.

Mapa

Poczucie bezpieczeństwa dla klientów, zbawienie dla samych instalatorów

Nie tylko klienci, ale również sami instalatorzy, mają powód do radości. Nasza usługa pozwala im zaoszczędzić sporo czasu, który wcześniej musieli poświęcać na papierkową robotę, księgowanie, planowanie i załatwianie. Teraz mogą w pełni poświęcić się pracy, która sprawia im najwięcej radości. Ponadto nasi klienci doświadczają nieznanego im do tej pory poczucia bezpieczeństwa i spokoju, ponieważ nie muszą się już obawiać, że w przypadku awarii urządzenia nie dodzwonią się do swojego technika lub będą przeszkadzać mu w czasie urlopu.