Woltair Background

Przyspieszamy transformację energetyczną budynków

Naszą misją jest zapewnienie łatwej i szybkiej dostępności ekologicznych, inteligentnych systemów grzewczych i czystych źródeł energii dla każdego. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów, każdy klient otrzymuje optymalne rozwiązanie szybko, online i w ramach posiadanego budżetu. Poprzez współpracę z szeroką gamą partnerów instalacyjnych zapewniamy także profesjonalny montaż i późniejszy komfortowy serwis. Nasi partnerzy zlokalizowani są w bezpośrednim sąsiedztwie klienta.

95 %

95 %

zadowolonych klientów

5 550+

5 550+

montaży w całej Europie

80

80

przeszkolonych, certyfikowanych i lokalnych techników

6 300+

6 300+

ton CO2 zaoszczędzonych rocznie

Dlaczego wybrać Woltair

Sprytny kalkulator wybierze rozwiązanie szyte na miarę spośród 300 urządzeń

Sprytny kalkulator wybierze rozwiązanie szyte na miarę spośród 300 urządzeń

Wystarczy, że podasz kilka szczegółów dotyczących Twojego domu, a my za pomocą naszego sprytnego kalkulatora wybierzemy to najefektywniejsze urządzenie z ponad 300 dostępnych na naszym rynku.

Online, na czas i w ramach Twojego budżetu

Online, na czas i w ramach Twojego budżetu

Dzięki naszej aplikacji i zautomatyzowanym procesom ostateczną propozycję umowy otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych. W strefie użytkownika będziesz mieć wszystkie terminy i koszty pod kontrolą.

Ponad 100 przeszkolonych, certyfikowanych i lokalnych techników

Ponad 100 przeszkolonych, certyfikowanych i lokalnych techników

Sprawdzony i certyfikowany technik partnerski znajduje się zazwyczaj do 40 km od miejsca Twojej instalacji. Już kilka dni po podpisaniu umowy, podczas audytu eksperckiego, wspólnie umówicie kolejne etapy realizacji w celu zapewnienia bezproblemowego montażu.

Pomożemy Ci uzyskać finansowanie

Pomożemy Ci uzyskać finansowanie

Dzięki korzystnemu finansowaniu pomożemy Ci łatwo i szybko znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Kim jesteśmy

Firma została założona w 2018 roku pod pierwotną nazwą Topite.cz. W 2021 roku otrzymała ona nową, międzynarodową nazwę Woltair, odpowiadającą ekspansji zagranicznej. Stopniowo rozszerzyliśmy swoją działalność na Polskę, Niemcy i Włochy. I rośniemy dalej.

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w sprzedaży, instalacji i serwisie źródeł ciepła i energii elektrycznej. Oferujemy nie tylko pompy ciepła, ale również instalacje fotowoltaiczne i stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Założyciele Woltair
Loga pompy ciepła

Rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Twojego domu

Woltair posiada najszerszą ofertę urządzeń, dzięki czemu otrzymasz najefektywniejsze rozwiązanie pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej, szyte na miarę potrzeb Twojego gospodarstwa domowego.

Niezależnie od Twojego budżetu, dzięki procesom online możesz uzyskać ostateczną umowę już w ciągu 2 dni roboczych, wygodnie i online.

Kompleksowy serwis i lokalni technicy

Oferujemy najbardziej kompleksowe usługi w swojej dziedzinie: bezpłatną konsultację i projekt, porównanie najlepszych na rynku pomp ciepła i fotowoltaiki, demontaż starego kotła, montaż nowego źródła ogrzewania i energii elektrycznej oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych. O to wszystko zadba doświadczona ekipa montażowa, która ponadto znajduje się do 40 km od Twojego domu.

Technicy Woltair

Wspólnie przejdziemy na czystą energię znacznie szybciej

Nasi inwestorzy

Woltair to jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Nasz entuzjazm dla odnawialnych źródeł energii wykracza daleko poza granice państwa. Doświadczeni międzynarodowi inwestorzy pomagają nam zwiększać dostępność czystej energii dla zwykłych gospodarstw domowych.

Opendoor

Tesla

Palmetto

Zolar

Rohlík

Znasz nas z mediów

Dowiedz się więcej o firmie Woltair z artykułów, które napisały o nas te prestiżowe media:

Wirtualna Polska
GLOBENERGIA
BENCHMARK
GADŻETOMANIA
PULS BIZNESU
SPIDER'SWEB
GAZETA WYBORCZA