Kariera | Woltair
Separátor

Kariera Woltair

Naszą misją jest zapewnienie, aby urządzenia energetyczne nowej generacji były łatwo dostępne dla wszystkich. Nasza platforma cyfrowa umożliwia klientom płynne i przyjemne doświadczenie, od wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania, po bezproblemową instalację i późniejszy serwis.

Nasz zespół

Zespół Woltair zatrudnia obecnie 150 ekspertów w dziedzinie fotowoltaiki i pomp ciepła, którzy w 2021 roku zrealizowali z sukcesem łącznie 967 zamówień. To trzy razy więcej zrealizowanych zamówień, niż o rok wcześniej. Planem na 2022 rok jest podwojenie tego wzrostu.

Jan Hanuš

CEO

Dan Helcl

Szef Zakupów, współzałożyciel

Vít Javůrek

CFO i strategia

Karel Náprstek

Ekspert techniczny, współzałożyciel

Josef Šíma

Kierownik ds. Rozwoju SW

Separátor

Nasza historia

Firma Woltair została założona w 2018 roku, pod oryginalną nazwą Topíte.cz, przez dwóch doświadczonych inżynierów ciepłownictwa - Karela Náprsteka i Jiří Švédę oraz Daniela Helcla, który obecnie posiada stanowisko CEO firmy. Firma Woltair osiągnęła już miano największej firmy w Czechach specjalizującej się w sprzedaży, montażu i serwisie źródeł ciepła i energii elektrycznej.

Od stycznia 2021 roku firma oferuje fotowoltaikę, a od grudnia 2021 roku stacje ładowania samochodów elektrycznych. Poza projektowaniem i montażem urządzeń energetycznych, Woltair zapewnia również profesjonalne doradztwo w zakresie dotacji. Naszym głównym celem jest całkowita dekarbonizacja budynków, która doprowadzi do eliminacji śladu węglowego, jaki obecnie pozostawiają.

Woltair zakladatelé

Mamy dobre towarzystwo

Wspierają nas doświadczeni inwestorzy i założyciele udanych projektów, takich jak:

Logo Rohlík Logo známý lékař Logo Slevomat