Powrót do artykuły

Woltair Polska – Firma Nr 1 wśród firm montujących pompy ciepła wg. rankingu Optimal Energy

Żaneta Jarzyna

Żaneta Jarzyna

Ekspertka

29. sierpień 2022

Woltair Polska zostało uznane przez wiodący portal ds. odnawialnych źródeł energii za firmę Nr 1 wśród firm montujących pompy ciepła. Jesteśmy stabilną międzynarodową firmą, która wywodzi się z rynku czeskiego, oprócz Polski posiadamy oddziały w Niemczech i we Włoszech. W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne, dzięki naszym produktom pomagamy naszym klientom stworzyć dom bez rachunków i uniezależnić się od dostawców prądu.

Co zadecydowało o przyznaniu dla Woltair Polska wyróżnienia Firma Nr 1 wśród firm montujących pompy ciepła? Za co cenią nas nasi klienci?

 

Rzetelność

Posiadamy własnych doradców i współpracujemy z certyfikowanymi ekipami instalatorskimi. Doradca klienta zawsze na miejscu przeprowadza dodatkowy audyt, aby doradzić klientowi najlepszy z możliwych wyborów. Ceryfikujemy instalatorów pomp ciepła – dlatego posiadamy najlepszych fachowców na rynku. 

Standardy montażu pompy ciepła oraz opinie jednego z klientów można zobaczyć na tym filmie:

 

Kalkulator pomp ciepła 

To co jest unikalne w Woltair to kalkulator pomp ciepła, po którego wypełnieniu otrzymasz w 3 minuty szczegółową ofertę na pompy ciepła. Jako jedyna firma w Polsce udostępniamy klientom takie rozwiązanie. Już nie musisz czekać, aż doradca odezwie się do ciebie z ofertą. Możesz otrzymać ją już teraz.

Wystarczy, że uzupełnisz kilka prostych kroków kalkulatora pomp ciepła - podasz  niezbędne informacje potrzebne do wygenerowania oferty – takie jak: 

  • preferowana marka pompy ciepła. Masz wybór m.in. spośród takich marek jak: pompy ciepła Alpha Innotec, pompy ciepła Buderus, pompy ciepła Dimpex, pompy ciepła Vaillant czy pompy ciepła Viessmann.
  • rodzaju budynku, w jakim ma być montowana jednostka (nowy lub zmodernizowany),
  • stratę ciepła w budynku wyrażoną w kW lub zamiennie metrażu budynku,
  • zastosowanie pompy ciepła w budynku (ogrzewanie budynku lub ogrzewanie budynku i podgrzewanie C.W.U.).

Dostępność pomp ciepła

W związku z tym, że jesteśmy firmą międzynarodową posiadamy długoletnie kontakty z dostawcami pomp ciepła, którzy gwarantują nam stałe dostawy pomp ciepła (pompa ciepłą powietrze-grunt, pompa ciepła powietrze-woda). Posiadamy pompy ciepła dostępne od ręki.

Montaż pompy ciepła w 30 dni

Gwarantujemy montaż pompy ciepła gruntowej lub pompy ciepła powietrznej w 30 dni od momentu podpisania umowy. U nas nie musisz czekać do kolejnego sezonu grzewczego na montaż. Jest to szczególnie ważne przy tak szybko rosnących cenach węgla i gazu.

Szeroka oferta pomp ciepła

W swoim porfolio posiadamy pompy ciepła w różnych zakresach cenowych. Są to zarówno powietrzne pompy ciepła, jak i gruntowe pompy ciepła takich marek jak: pompy ciepła Alpha Innotec, pompy ciepła Buderus, pompy ciepła Dimpex, pompy ciepła Vaillant czy pompy ciepła Viessmann.

 

Wypełnij kalkulator pomp ciepła i przekonaj się, która z pomp będzie najlepsza dla twojego domu. Szczegółową ofertę otrzymasz na maila już w 3 minuty po wypełnieniu kalkulatora.

 

Dotacje na pompy ciepła  - doradztwo i pomoc 

Posiadamy własnych Specjalistów ds. dotacji, którzy doradzą i przejmą cały proces uzyskania dotacji na pompę ciepła w Państwa województwie. 

Zasięg Woltair Polska -  wszystkie województwa

Działamy na terenie całej Polski, we wszystkich województwach. Na spotkanie z naszym doradcą możesz umówić się samodzielnie już teraz korzystając z kalendarza spotkań on-line. Wystarczy wejść w kalendarz i zarezerwować w kalendarzu pasujący dla Państwa termin: dzień i godzinę. Nasz doradca oddzwoni do państwa w ciągu 24 godzi, aby potwierdzić spotkanie.

 

Umów się na spotkanie z doradcą już teraz

Separátor

Więcej artykułów na ten temat

Woltair
Logo
Woltair.pl Sp. z o.o. – KRS: 0000893934 | NIP: 7011028945