Rabat 4000 zł na pompy ciepła we wrześniu

Rabat 4000 zł na pompy ciepła we wrześniu

Ruszyła promocja wrześniowa w Woltair Polska! Ile i na jakich warunkach możesz zaoszczędzić zamawiając pompy ciepła w Woltair Polska do końca września?

 

Ruszyła promocja wrześniowa w Woltair Polska! Ile i na jakich warunkach możesz zaoszczędzić zamawiając pompy ciepła w Woltair Polska do końca września?

 

Montaż pompy ciepła daje wiele korzyści, zaś połączenie jej z panelami fotowoltaicznymi pozwala uzyskać dom „bez rachunków”, co staje się coraz bardziej istotne przy obecnej sytuacji geopolitycznej. Zainstalowanie pompy ciepła w twoim domu - przy zapowiadanych podwyżkach cen gazu oraz prądu -  to inwestycja, która zwróci się w przeciągu kilku lat. Obecnie możesz zaoszczędzić jeszcze więcej korzystając z wrześniowej promocji w Woltair Polska.

Na czym polega wrześniowa promocja na pompy ciepła?

Jeżeli do końca września podpiszesz umowę z Woltair Polska na montaż pomp ciepła, otrzymasz zniżkę w wysokości 4 000 zł brutto. Zobacz, ile będzie kosztowała pompa ciepła w twoim domu. Wypełnij kalkulator pompy ciepła, a w ciągu 3 minut otrzymasz na maila ofertę uwzględniającą rabat z promocji wrześniowej.

Także już teraz bezpośrednio możesz umówić się na spotkanie z doradcą w twoim regionie. Umów się i wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę spotkania.

Dlaczego Woltair Polska?

1. Stabilna firma

Jesteśmy międzynarodową, stabilną firmą z zagranicznym kapitałem, która posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech i Włoszech. 

Poznaj nas!

2.  Fachowe doradztwo

Nasi doradcy są przeszkoleni w kwestiach technicznych, są to eksperci w swojej dziedzinie. Umawiając się z nami na audyt lokalizacji otrzymacie państwo fachowe doradztwo oraz pełną wycenę zgodną z możliwościami instalacji w danym budynku umów się na spotkanie już teraz

3. Montaż w 30 dni

Gwarantujemy montaż w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy. 

4. Posiadamy własne ekipy montażowe

Posiadamy własne ekipy montażowe, które certyfikujemy w trakcje Akademii Woltair.

5. Dostępność pomp

Firma Woltair Polska jako nieliczna na rynku posiada na stanie pompy ciepła takich marek jak: Alpha Innotec, Buderus, Dimplex, Vaillant, Viessmann.

6. Pomoc w uzyskaniu dotacji

Posiadamy własny dział doradców ds. dotacji, którzy pomogą ci w uzyskaniu dotacji oraz przejmą od ciebie cały proces ich pozyskania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać rabat na pompy ciepła, zobacz nasz kalkulator pompy ciepła lub umów się na spotkanie już teraz.

Szukasz rozwiązania dopasowanego do potrzeb Twojego domu i jego zużycia?