Powrót do artykuły

Rabat 4000 zł na pompy ciepła we wrześniu

Żaneta Jarzyna

Żaneta Jarzyna

Ekspertka

11. wrzesień 2022

Ruszyła promocja wrześniowa w Woltair Polska! Ile i na jakich warunkach możesz zaoszczędzić zamawiając pompy ciepła w Woltair Polska do końca września?

 

Montaż pompy ciepła daje wiele korzyści, zaś połączenie jej z panelami fotowoltaicznymi pozwala uzyskać dom „bez rachunków”, co staje się coraz bardziej istotne przy obecnej sytuacji geopolitycznej. Zainstalowanie pompy ciepła w twoim domu - przy zapowiadanych podwyżkach cen gazu oraz prądu -  to inwestycja, która zwróci się w przeciągu kilku lat. Obecnie możesz zaoszczędzić jeszcze więcej korzystając z wrześniowej promocji w Woltair Polska.

Na czym polega wrześniowa promocja na pompy ciepła?

Jeżeli do końca września podpiszesz umowę z Woltair Polska na montaż pomp ciepła, otrzymasz zniżkę w wysokości 4 000 zł brutto. Zobacz, ile będzie kosztowała pompa ciepła w twoim domu. Wypełnij kalkulator pompy ciepła, a w ciągu 3 minut otrzymasz na maila ofertę uwzględniającą rabat z promocji wrześniowej.

Także już teraz bezpośrednio możesz umówić się na spotkanie z doradcą w twoim regionie. Umów się i wybierz dogodny dla ciebie dzień i godzinę spotkania.

Dlaczego Woltair Polska?

1. Stabilna firma

Jesteśmy międzynarodową, stabilną firmą z zagranicznym kapitałem, która posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech i Włoszech. 

Poznaj nas!

2.  Fachowe doradztwo

Nasi doradcy są przeszkoleni w kwestiach technicznych, są to eksperci w swojej dziedzinie. Umawiając się z nami na audyt lokalizacji otrzymacie państwo fachowe doradztwo oraz pełną wycenę zgodną z możliwościami instalacji w danym budynku. Umów się na spotkanie już teraz.

3. Montaż w 30 dni

Gwarantujemy montaż w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy. 

4. Posiadamy własne ekipy montażowe

Posiadamy własne ekipy montażowe, które certyfikujemy w trakcje Akademii Woltair.

5. Dostępność pomp

Firma Woltair Polska jako nieliczna na rynku posiada na stanie pompy ciepła takich marek jak: Alpha Innotec, Buderus, Dimplex, Vaillant, Viessmann.

6. Pomoc w uzyskaniu dotacji

Posiadamy własny dział doradców ds. dotacji, którzy pomogą ci w uzyskaniu dotacji oraz przejmą od ciebie cały proces ich pozyskania.

 

Jeżeli chcesz otrzymać rabat na pompy ciepła, skorzystaj z kalkulatora pomp ciepła już teraz lub bezpośrednio umów się z naszym doradcą na spotkanie.

Separátor

Więcej artykułów na ten temat

Woltair
Logo
Woltair.pl Sp. z o.o. – KRS: 0000893934 | NIP: 7011028945